X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کارشناسی رسمی دادگستری

رشته راه و ساختمان

درسنامه و نمونه سوالات دینامیک سازه ها، مخصوص آزمون دکتری- رشته عمران، سازه

تماس با ما و پاسخگویی فوری از طریق ایمیل rasmi.karshenas@yahoo.com


http://telegram.me/rasmik


توجه: این جزوه ارزشمند، فقط و فقط از طریق این وبسایت، به فروش می رسد.

فایل پی دی اف جزوه "درسنامه و نمونه سوالات دینامیک سازه ها، مخصوص آزمون دکتری- رشته عمران، سازه"

پرداخت و دانلود آنی جزوه (نمونه صفحات و مقدمه نویسنده در زیر آمده است)نیاز به پرداخت هزینه های میلیونی نیست، فقط با مبلغی اندک، آمادگی لازم برای موفقیت در درس دینامیک سازه ها، آزمون دکتری را کسب کنید.


پرداخت آنلاین و دانلود آنی جزوه (49000 تومان)

تصویر همه صفحات جزوه


مقدمه

دوره دکتری، بالاترین دوره آموزش عالی است که به اعطای مدرک تحصیلی می انجامد و رسالت آن تربیت افرادی می باشد که با نوآوری در زمینه های مختلف علوم فناوری در رفع نیازهای انسان و گسترش مرزهای دانش موثر باشند. هر کجا که تعداد افراد مورد پذیرش، کمتر از تعداد افراد متقاضی باشد، نیاز به ایجاد یکسری محدودیت ها و یا مسابقات، برای ورود افراد است. در کشور ما، این محدودیت بوسیله برگزاری کنکور سراسری برای ورود به دوره دکتری، ایجاد شده است.

درس دینامیک سازه ها یکی از دروس مهم کنکور دکتری، در رشته مهندسی عمران، گرایش سازه می باشد. این درس شامل تعداد بسیار زیادی از مباحث، نمودارها و فرمولها است، ولی فقط برخی از اینها مورد توجه طراحان سوالات کنکور قرار گرفته و نیاز به یادگیری و حفظ کردن دارد.

بعد از تجربه بسیار خوب اینجانب در تهیه جزوات مربوط به آزمونهای کارشناسی رسمی دادگستری و استقبال بی نظیر متقاضیان گرامی، از آن جزوات، تصمیم به تهیه جزوه حاضر گرفتم. اصولا با توجه به مشغله های زندگی امروزی، اکثر متقاضیان، دنبال منابع خلاصه، مفید، کم حجم به همراه نمونه سوالات تالیفی و کنکوری هستند. در تهیه این جزوه، این اصول رعایت شده است. این جزوه با عنوان "مباحث، نمودارها، فرمولها و مثالهای کنکوری مهم دینامیک سازه ها، مخصوص آزمون دکتری رشته سازه" نکات مهم درس دینامیک سازه ها را جهت استفاده متقاضیان محترم آزمون دکتری، ارایه می دهد. در هر بخش این جزوه، کلیه سوالات درس دینامیک آزمون دکتری رشته سازه، سالهای 1391، 1392 و 1393 و چندین مثال کنکوری دیگر، به همراه پاسخ تشریحی، بعد از درسنامه مربوطه آورده شده است. در مجموع بیش از 50 نمونه سوال کنکوری به همراه پاسخ تشریحی در این جزوه ی 87 صفحه ای، گردآوری شده است. به طور کلی جزوه طوری طراحی شده است که اطلاعات کافی جهت موفقیت متقاضیان آزمون دکتری، در درس دینامیک سازه را در حداقل زمان ممکن، در اختیار آنها قرار می دهد. متقاضیان محترم به جای صرف هزینه و وقت زیاد جهت حضور در کلاسهای آمادگی آزمون دکتری و مطالعه کتابهای حجیم مرجع، می توانند از این جزوه استفاده کنند و آمادگی لازم جهت حضور در آزمون را کسب نمایند.

فهرست بخشهای این جزوه، عبارتند از: بخش اول- برخی از تعاریف و مباحث پایه دینامیک سازه ها، بخش دوم- مثالهایی از تعیین نوسانی بودن یا نبودن، تعیین سختی، ماتریس جرم، فرکانس زاویه ای و  معادله حرکت سیستم ها، بخش سوم- معادله دیفرانسیل حاکم بر ارتعاش آزاد سیستم یک درجه آزادی، بخش چهارم- پاسخ به تحریک های ضربه ای، پله ای، شیبدار، سینوسی، مثلثی و دلخواه، بخش پنجم- پاسخ سیستم های خطی در برابر زلزله، بخش ششم- روشهای عددی حل مسایل دینامیک، بخش هفتم- سیستم های یک درجه آزادی کلی، بخش هشتم- نکات مقدماتی و تعیین معادله حرکت سیستم های چند درجه آزادی، بخش نهم- ارتعاش آزاد سیستم های چند درجه آزادی، بخش دهم- منابع.

اگرچه نهایت دقت را در تهیه این جزوه به خرج داده ام ولی عاری از اشتباه نیست. لذا خواهشمند است انتقادات خود را از طریق ایمیل rasmi.karshenas@yahoo.com ارسال نمایید.